Security System
Geodetów 70/3,Wyszków, Polska
Tel. 695 185 360
E-mail: security.system@wp.pl
Kamery
IP i DVI-HD
Wróć do listy

KAMERY DVI-HD

Monitoring DVI-HD

Wysoka jakość obrazu i dźwięku, maksymalna elastyczność i swoboda w projektowaniu i budowie instalacji oraz znakomita relacja jakości do ceny. Systemy monitoringu wizyjnego operujące w technologii AHD łączą w sobie największe zalety analogowych i cyfrowych struktur zabezpieczeń. Skuteczność pracy w dzień i w nocy, łatwy montaż urządzeń, komfortowy nadzór nad systemem oraz uniwersalność zastosowań.

Monitoring DVI -HD

Monitoring DVI-HD to nowatorski standard wizyjnych systemów zabezpieczeń pozwalający na rejestrację obrazu i dźwięku wysokiej rozdzielczości w ramach analogowych struktur instalacji. Brak kompresji i opóźnień w odbiorze sygnału z kamer oraz możliwość przechwytywania materiału audio/video nawet na dystansie 500m gwarantuje wysoką skuteczność dozoru wizyjnego prowadzonego w czasie rzeczywistym.

Podstawę instalacji DVI-HD stanowią dobre kamery i rejestratory do monitoringu. Kamery wyposażone zostały w nowoczesne przetworniki obrazu Sony umożliwiające precyzyjną rejestrację otoczenia w maksymalnej rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Zwiększona szczegółowość obrazu, naturalna szybkość animacji oraz wiernie oddana kolorystyka obserwowanej sceny zapewniają łatwość w identyfikacji miejsc i obiektów objętych zasięgiem monitoringu wizyjnego. Zaletą urządzeń jest również sposobność do funkcjonowania w ramach trybu Analog (960H) lub AHD (1080p). Swoboda w wyborze sposobu operowania kamer pozwala na bezproblemową lokalizację urządzeń zarówno w nowych instalacjach DVI-HD, jak i istniejących już strukturach telewizji analogowej. Rozbudowany pakiet systemów sterująco-korygujących stanowi dodatkowe zabezpieczenie czytelności nagrań przechwytywanych bez względu na aktualne warunki atmosferyczne. Dzięki inteligentnym systemom analizy realne jest samoczynne kalibrowanie parametrów wideo i natychmiastowe adaptowanie kamery do zmiennej scenerii monitoringu.

Niezawodność pracy w dzień i w nocy zapewnia również zautomatyzowany oświetlacz podczerwieni złożony z systemu mocnych diod LED. Precyzyjna emisja podczerwieni umożliwia archiwizację czytelnego obrazu w nocy bez potrzeby stosowania zewnętrznych źródeł światła. Technologia DVI-HD to także niezawodny sposób komunikacji kamer z rejestratorami, który nie wymaga stosowania dodatkowych wzmacniaczy, czy konwerterów sygnału i może odbywać się przy wykorzystaniu standardowego przewodu koncentrycznego. Duży zasięg transmisji do 500m oraz otwarty charakter standardu pozwala na swobodę w projektowaniu, wyborze i lokalizacji urządzeń w ramach instalacji CCTV. Kamery Analog współpracują z dowolnym rejestratorem wspierającym monitoring w trybie DVI-HD lub analogowym. Hybrydowe rejestratory DVI-HD zapewniają pełną obsługę sygnału transmitowanego nie tylko z kamer DVI-HD, ale również z całej gamy współpracujących urządzeń funkcjonujących w wielu odrębnych technologiach monitoringu. Duża wydajność i dostępność praktycznych rozwiązań technicznych stwarza komfortowe warunki do budowy i nadzoru systemu w sposób bezpośredni, jak i zdalny. Możliwość wywołania i konfiguracji menu OSD kamer z poziomu rejestratora, dostęp do monitoringu w sieciach o zmiennym adresie IP oraz kompleksowe wsparcie dla urządzeń mobilnych znacząco usprawnia personalizację i codzienną pracę z rejestratorem.

Wszechstronny rejestrator do kamer CCTV stanowi o sile i skuteczności systemu zabezpieczeń. Kamery i rejestratory DVI-HD umożliwiają stworzenie instalacji monitoringu z zachowaniem największych zalet struktur analogowych oraz cyfrowych systemów IP. Elastyczność, wysoka jakość obrazu i dźwięku, możliwość równoczesnego przesyłania sygnałów sterujących oraz kompatybilność z urządzeniami i akcesoriami do rozbudowy i konwersji sygnału gwarantują niezależność i efektywność operowania systemu zabezpieczeń. Telewizja przemysłowa DVI-HD to nowa jakość monitoringu w atrakcyjnej cenie!