Security System
Geodetów 70/3,Wyszków, Polska
Tel. 695 185 360
E-mail: security.system@wp.pl
Kontrola
dostępu

KONTROLA DOSTĘPU

Systemy kontroli dostępu
W naszej ofercie znajdują się profesjonalnie systemy kontroli dostępu z możliwością rejestracji czasu pracy. Posiadamy w swojej ofercie również systemy kontroli wartowników. W firmach, gdzie niezbędny jest dozór strażnika czy też stróża często pojawia się problem egzekwowania jakości pracy tych osób. Jaką mamy pewność, że osoba, która powinna pilnować i dbać o nasze interesy właściwie wywiązuje się ze swoich obowiązków? Czy można to jakoś sprawdzić i kontrolować? Bez odpowiedniego zaplecza technicznego wydaje się to bardzo trudne do realizacji.

Rozwiązaniem jest odpowiedni system kontroli, będący narzędziem do sprawdzania osób z ochrony. Dostarcza on informacji czy(?), kto(?) i kiedy (?) patrolował określone rejony w firmie. Możemy określić dokładną trasę, jaką poruszać się winien strażnik i skutecznie to egzekwować podnosząc w ten sposób jakość świadczonych usług ochroniarskich.

Systemy kontroli strażników przeznaczone są nie tylko dla służb ochroniarskich. Ich szerokie zastosowanie umożliwia kontrolę:
  • przedstawicieli handlowych (daje odpowiedź na pytanieczy  pracownik odwiedził wszystkich naszych klientów).
  • patroli grup interwencyjnych (sprawdza czy grupa odwiedziła  wszystkie miejsca, w których być powinna).
  • służb serwisowych (zapewnia o obecności  pracowników w miejscach serwisów).
  • osoby, które cyklicznie mają się pojawiać w wyznaczonych miejscach.

Dzięki tego typu systemom kontrolowanie osób, które cyklicznie mają pojawiać się w wyznaczonym miejscu staje się bardzo proste. Nie jest ważne czy pracownik zjawia się co godzinę (patrol) czy raz w tygodniu (przedstawiciel handlowy) czy jeszcze rzadziej (comiesięczna kontrola instalacji różnego typu) - system rejestruje zdarzenie i pozwala na drobiazgową kontrolę.