Security System
Geodetów 70/3,Wyszków, Polska
Tel. 695 185 360
E-mail: security.system@wp.pl
Systemy
przecipożarowe

SYSTEMY P.POŻ.

Systemy sygnalizacji pożaru – p.poż.

O ile inne zabezpieczenia to budowanie naszego spokoju, to systemy sygnalizacji przeciwpożarowej są koniecznością. Szczególnie powinni się w nie wyposażyć wszyscy przedsiębiorcy. Nieistotne jak dużą firmę posiadają, ile osób w niej pracuje, ani co oferują.

Nasze miejsce pracy to nasza przyszłość. To, co już zarobiliśmy i to, co możemy dopiero zarobić. Powinniśmy się bronić przed włamywaczami, nieuczciwymi pracownikami, a także przed wypadkami, które często są niezależne od nas. Pamiętajmy, że pożary – jedne z najczęściej spotykanych wypadków, czasem wybuchają samoistnie. Pewnym rzeczom nie możemy zapobiec, ale możemy je kontrolować. Dlatego tak ważne jest zainstalowanie systemu sygnalizacji pożaru!

Systemy sygnalizacji pożaru pozwalają na szybkie wykrycie zwarcia, ulatniającego się gazu czy pożaru, gdy jest on w początkowej fazie. Szybka reakcja w tego typu wypadkach jest najważniejsza. Nasze systemy p.poż. powiadamiają najbliższą jednostkę Straży Pożarnej o wykrytym zagrożeniu. Dźwiękowy system ostrzegawczy włączany jest w chwili, gdy pojawia się zagrożenie, następnie uruchamiany jest system gaszenia ognia. Ewakuacja ludzi z zagrożonych pomieszczeń i praca strażaków przebiega sprawnie i skutecznie.

Aby system przeciwpożarowy spełniał swoją rolę musi być najwyższej jakości. Dlatego proponujemy Państwu system oparty na centrali i czujkach adresowalnych, dzięki którym będą mogli Państwo określić miejsce, z którego wydobyło się zagrożenie.